KALENDARZ  IMPREZ  KYNOLOGII  SPORTOWEJ  I  UŻYTKOWEJ  NA  ROK  2017

Zgłaszanie imprezy można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie, forma oficjalna papierowa zgłoszenia jest w dalszym ciągu wymagana i obowiązująca.

 

pdf icona    Kalendarz imprez -  2017


 

 

kal 2018

Data Dyscyplina Oddział/miejscowość Komisja sędziowska Rodzaj imprezy Uwagi
19.01.2019 Egzaminy Dawidy o/Piaseczno

Marek Czerniakowski

Beata Ryl

BH, PT, IPO, Testy  
26.-27.01.2019 Agility Borowina o/Piaseczno

 Antonin Grygar (CZ)

   
26.-27.01.2019 Egzaminy Sosnowiec o/Będzin

Dariusz Kmiecik

BH, Testy  
9.-10.02.2019 Obedience Rumianka o/Warszawa

Svetlana Zolotnikova (EST)

PPO, Kwalifikacaje do MŚ  
22.-24.02.2019 Egzaminy Grójec o/Radom

Janusz Arnold

IGP, testy, przegląd hodowlany  
1.03.2019 Egzaminy Przybyszewo o/Olsztyn

Waldemar Kosmalski

PT, BH, IGP, Testy (wszystkie rasy), Przegląd ON  
2.03.2019 Egzaminy Kwiecewo o/Olsztyn

Waldemar Kosmalski

PT, BH, IGP, Testy (wszystkie rasy), Przegląd ON  
2.03.2019 Egzaminy Żółwin k/W-wy o/Piaseczno

Beata Ryl

PT, BH, IGP, IGBH, Testy  
2.-3.03.2019 Obedience Opole

Josef Olearcin

Iveta Skalicka

   
2.-3.03.2019 Egzaminy Gorzów Wielkopolski

Tadeusz Roszkiewicz

PT, BH, IGP 1, IGP 2, Testy  
8-10.03.2019 Egzaminy Brzeźnica o/Kraków

Tadeusz Roszkiewicz

Bogusław Chmiel

PT, PTT, BH, IGP, Testy (wszystkie rasy)  
9.03.2019 Egzaminy Warszawa

Waldemar Federak

Testy psychiczne  
10.03.2019 Egzaminy Warszawa

Małgorzata Goleman

PT, PTT, BH, IGP  
16.03.2019

Egzaminy

Obedience

Wrocław

Janusz Arnold

PT, BH, IGP, OBI, testy wszystkich ras, przegląd ON  
16.03.2019 Egzaminy

 

Krzywice o/Szczecin

Tadeusz Roszkiewicz

PT, BH, IGP, Testy  
16.-17.03.2019 Agility Warszawa

Roman Hajnala (SK)

   
17.03.2019 Egzaminy Mysiadło o/Warszawa

Małgorzata Goleman

BH, PT, IGP  
22.-23.03.2019   Egzaminy Rogoźnia o/Rzeszów

Waldemar Federak

PT, BH, IGP, testy, przegląd ON  
23.-24.03.2019   Zaprzęgi Lubieszów o/Chojnice

Maciej Lipiec

Zawody, biegi licencyjne, próby pracy  
23.-24.03.2019   Obedience Oleśnica o/Wrocław

Ladislava Richterovan (CZ)

Zawody  
26.-27.03.2019 Egzaminy Bochnia o/Zakopane

Krzysztof Dobrzański

PT, BH, IGP, testy, przegląd hodowlany  
30.31.03.2019 Agility Wrocław

Jaroslava Podmolova (CZ)

   
5.-7.04.2019 Psy ratownicze Rzeszów

Daniel Sedlak (CZ)

Hannes Hiltpolt (AT)

Zawody  
6.04.2019 Egzaminy Skałowo o/Poznań

Tadeusz Roszkiewicz

PT, BH, Testy (bez ON)  
6.04.2019 Egzaminy Bielsko-Biała

Krzysztof Dobrzański

PT, BH, IGP, przegląd hodowlany, testy  
6.04.2019 Egzaminy Chwaszczyno o/Sopot

Katarzyna Drobik-Michalska

PT-1, PT-2, PT-3  
6.-7.04.2019 Coursing Bytom

Bernd Rahms (D)

Denisa Machu (CZ)

Roman Bozik (SK)

   
6.-7.04.2019 Egzaminy Juchnowiec Kościelny o/Białystok

Waldemar Kosmalski

BH, IGP, testy, przegląd hodowlany  
7.04.2019 Egzaminy Skałowo o/Poznań

Tadeusz Roszkiewicz

IGP  
13-14.04.2019 Agility Gdynia o/Sopot

Rene Blank

Kwalifikacje do MŚA  
13-14.04.2019 Coursing Pszczew o/Zielona Góra

Wiesław Siemiątkowski

Iveta Soldanova

Veronika Bejckova

   
13-14.04.2019 Użytkowe Wawelno o/Opole

Beata Ryl

Dariusz Kmiecik

Krzysztof Szymański

IGP  
14.04.2019 Egzaminy Radawiec Duży o/Lublin

Małgorzata Goleman

PT, PTT, BH, IGP  
14.04.2019 Egzaminy Bydgoszcz

Agnieszka Kępka

Testy, przegląd hodowlany ON  
20.04.2019 Egzaminy Skałowo o/Poznań

Tadeusz Roszkiewicz

Zbigniew Szcześniak

Testy, Przegląd ON  
23.-24.04.2019 Obedience Oleśnica o/Wrocław

Ladislava Richterova (CZ)

   
26.-27.04.2019 Egzaminy Rybnik

Leszek Salamon

Stanisław Abłamowicz

IGP, BH, Testy, PT, przegląd hodowlany  
27.04.2019 Egzaminy Nowy Sącz

Jan Lenard

BH, PT, testy  
27.-28.04.2019 Agility Czeladź o/Będzin

Anna Sajkowska

   
28.04.2019 Egzaminy Celestynów o/Piaseczno

Beata Ryl

PT, BH, IGP, Ppr  
1.05.2019 Egzaminy Manowo o/Koszalin

Henryk Salamon

PT, BH/VT, IGP, testy  
3.-4.05.2019 Egzaminy Spręcewo o/Olsztyn

Waldemar Kosmalski

PT, BH, IGP, przegląd ON, testy wszystkich ras  
4.05.2019 Egzaminy Jasło o/Krosno

Stanisław Abłamowicz

BH, PT, testy psychiczne, przegląd hodowlany ON  
4.-5.05.2019 Coursing Orzechówko o/Toruń

Małgorzata Rogozińska

Jarosław Grunt

   
5.05.2019 Egzaminy Przybyszewo o/Olsztyn

Waldemar Kosmalski

 PT, BH, IGP, przegląd ON, testy wszystkich ras  
11.05.2019 Egzaminy Chobot o/Nowy Targ

Krzysztof Szymański

FPr1-3, IFHV, IFH1, IFH2  
17.-18.05.2019 Egzaminy Płock

Waldemar Kosmalski

IGP1, IGP2, BH, testy, przegląd ON, licencja ON  
18.05.2019 Coursing Bytom

Edward Iwanicki

Peter Domeny (CZ)

Maciej Lipiec

   
18.-19.05.2019 Agility Będzin

Sandra Deida (I)

Kwalifikacje do Mistrzostw Świata  
24.-26.05.2019 IGP Siemianowice Śląskie o/Chorzów

Dariusz Kmiecik

Jacek Lewkowicz

Volker Behrens (D)

Otwarte Mistrzostwa Polski  
26.05.2019 Egzaminy Katowice

Jan Lenard

Barbara Czaławska

PT1, PT2, PT3, BH, IGP1, testy  
1.-2.06.2019 Agility Zabierzów o/Kraków

Nanca Mikec (SLO)

   
2.06.2019 Egzaminy Warszawa

Henryk Salamon

PT, PTT, BH, IGP  
8.06.2019 Egzaminy Stara Miłosna o/Warszawa

Waldemar Federak

testy psychiczne  
9.06.2019 Użytkowe Krzywice o/Szczecin

Jacek Lewkowicz

IGP 1 cz. B i C  
16.06.2019 Egzaminy Mysiadło o/Warszawa

Beata Ryl

BH, PT, IGP  
22.06.2019 Egzaminy Skałowo o/Poznań

Tadeusz Roszkiewicz

PT, BH  
23.06.2019 Egzaminy Skałowo o/Poznań

Tadeusz Roszkiewicz

IGP  
29.06.2019 Egzaminy Kociegłówki o/Będzin

Janusz Arnold

BH, IGP, testy  
29.-30.06.2019 Coursing Rybnica o/Jelenia Góra

Eva Dufkova

Jarosław Grunt

Pavel Jenik

Iveta Soldanova

CACIL  
13.07.2019 Agility Gdynia

Antonin Grygar (CZ)

   
14.07.2019 Agility Gdynia

Antonin Grygar (CZ)

PPA  
20.07.2019 Working Testy Uścieniec o/Warszawa

Athanasios Keller

Working Testy dla Retrieverów - zawody  
20.07.2019 Working Testy Uścieniec o/Warszawa

Athanasios Keller

Working Testy dla Retrieverów - szkolenie  

10.08.2019

Agility Sopot Jan Egil Eide PPA  

10.08.2019

Obedience Sopot

Katarzyna Drobik-Michalska

PPO kl. 1-3, zawody kl. 0  
11.08.2019 Agility Sopot

Jan Egil Eide

   
14.-18.08.2019 Pasterstwo Szczawin Kościelny o/Płock

Arkosi Jozsef (H)

trial IHT TS1-3, HWT TS, NHAT, certyfikat CACITR oraz CAT  
16.-17.08.2019 Obedience Kocmyrzów o/Kraków

Nadine Hess (CH)

   
17.-18.08.2019 Agility Zabierzów o/Kraków

Pavol Rohacek (SK)

   
24.-25.08.2019 Coursing Chojnice

 

CACIL  
31.08.2019 Egzaminy Skałowo o/Poznań

Tadeusz Roszkiewicz

PT, BH, Testy (bez ON)  
31.08.-1.09.2019 Obedience Szczecin

Vladislava Akimova

   
1.09.2019 Egzaminy Skałowo o/Poznań

Tadeusz Roszkiewicz

IGP  
7.-8.09.2019 Pasienie Chróścina o/Opole

Tomasz Pecold

Bożena Czempas-Chowaniec

   
7.-8.09.2019 Użytkowe Palikije o/Lublin

Jan Siudimak

Jacek Lewkowicz

Otwarte Mistrzostwa Polski Owczarków Niemieckich w tropieniu sportowym Fpr1-3, IFH  
14.09.2019 Coursing Przywidz o/Gdynia

Roman Bozik

Jarosław Grunt

CACIL  
15.09.2019 Egzaminy Stara Miłosna o/Warszawa

Waldemar Federak

testy psychiczne  
21.09.2019 Coursing Bytom

Edward Iwanicki

Vera Malatkova (CZ)

Jarosław Grund

Mistrzostwa Polski  
22.09.2019 Egzaminy Mysiadło o/Warszawa   BH, PT, IGP  
28.09.2019 Egzaminy Skałowo o/Poznań

Tadeusz Roszkiewicz

Zbigniew Szcześniak

Testy, Przegląd ON  
28-29.09.2019 Agility Katowice

Wolfgang Tieber (A)

   
28-29.09.2019 Coursing Kąck o/Piaseczno

Peter Grimm

Małgorzata Rogozińska

CCWC  
28-29.09.2019 Obedience Gdynia, Klub Owczarka Belgijskiego

Katarzyna Drobik-Michalska

Victoria Varsani (I)

Mistrzostwa Polski Obedience

Mistrzostwa Polski Owczarków Belgijskich

Kwalifikacja do Mistrzostw Świata

 
29.09.2019 Egzaminy Warszawa

Beata Ryl

PT, PTT, BH, IGP  
5.10.2019 Egzaminy Krzywice o/Szczecin

Waldemar Federak

PT, BH, IGP, Testy  
5.-6.10.2019 pasterstwo Szczawia Kościelny o/Płock

Daniela Rajova (CZ)

trial IHT CS1, IHT IS1  
12.-13.10.2019 Coursing Orzechówko o/Toruń

Małgorzata Szmurło

Wiesław Świątkowski

   
26.10.2019 Egzaminy Skałowo o/Poznań

Tadeusz Roszkiewicz

PT, BH  
26.-27.10.2019 Użytkowe Wisła o/Bielsko-Biała

Jacek Lewkowicz

Theodor Krajci

Jiri Tichy

Dariusz Kmiecik

IGP, Międzynarodowe zawody CACIT  
27.10.2019 Egzaminy Skałowo o/Poznań

Tadeusz Roszkiewicz

IGP  
17.11.2019 Egzaminy Stara Miłosna o/Warszawa

Waldemar Federak

testy psychiczne  
15.12.2019 Egzaminy Warszawa

Jan Lenard

PT, PTT, BH, IGP  
21.12.2019 Egzaminy Mysiadło o/Warszawa

Waldemar Federak

BH, PT, IGP  
Początek strony