Zgłaszanie imprezy można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie, forma oficjalna papierowa zgłoszenia jest w dalszym ciągu wymagana i obowiązująca.

 

Data Oddział/miejscowość  Komisja sędziowska  Rodzaj imprezy  Info
10.01.20 Spręcowo /O.Olsztyn Waldemar Kosmalski Przegląd hodowlany dla owczarków niemieckich,testy dla wszystkich ras PT,BH,IPO INFO
11.01.20 Przybyszewo /O.Olsztyn Waldemar Kosmalski Przegląd hodowlany dla owczarków niemieckich,testy dla wszystkich ras PT,BH,IPO INFO
11-12.01.20 Hala piłkarska Gdynia/0.Sopot Jan Sprij (Holandia) Agility, egzaminy A1,A2,A3 INFO
18-19.01.20 Cyganka powiat Mińsk Mazowiecki - Ośrodek "Kucykowa Zagroda" -O.Warszawa

Maria Vagenknechtova(Czechy)

Janusz Słoniewicz

Obedience -Zawody dla klas 0,1,2,3 INFO
1.02.20 Oddział Kalisz

Janusz Arnold

Egzaminy BH-VT, IGP, testy,przegląd hodowlany ON INFO
2.02.20 Oddział Kalisz

Janusz Arnold

Egzaminy BH-VT, IGP, testy,przegląd hodowlany ON INFO
8.02.20 Rumianka k.Żabiej Woli/ O.Warszawa

Vladislawa Akimova (Łotwa)

Irina Popynooka (Łotwa)

Obedience- kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2020 klasa 1 i 3 INFO
21-23.02.20 Gościeńczyce /O.Radom

Tadeusz Roszkiewicz

Jarosław Gesinowski

Egzaminy i testy IGP,BH,przegląd hodowlany ON   INFO
22.02.20 Park Przymorze -Gdańsk /O.Sopot 

Agnieszka Kępka

Egzaminy PT -1,2,3,BH INFO
22.02.20 Katowice ul.Obr.Westerplatte 89 /O.Katowice

Beata Ryl

Egzaminy-,BH,IGP-I, IGP-II, PT INFO
23.02.20  Park Przymorze  - Gdańsk /O.Sopot

Jacek Lewkowicz

Zawody Obedience -0,1,2,3 INFO
29.02 -1.03.20 Plac ZKwP Lewickie 2B Juchnowiec Kościelny/ O. Białystok

Tadeusz Roszkiewicz

Jarosław Gesinowski

Testy, egzaminy, przegląd- IGP,BH INFO 
1.03.20 Janików k.Jelcza Laskowic /O.Wrocław

Lukas Jansky

Obedience - otwarte zawody INFO
7-8.03.20 Białołęcki Ośrodek Sportu Warszawa /O.Warszawa Marko Makela Agility - zawody krajowe INFO
15.03.20 Warszawa,ul Waldorffa (Bemowo) /O.Warszawa Aleksandra Pauzewicz Egzaminy PT1,PTT,BH, IPOV INFO
15.03.20 Plac szkoleniowy O Wrocław ul. Na Niskich Łąkach /O.Wrocław Michał Szalc

Egzaminy PT/BH/IGP, testy psychiki

kwalifikacje na ATIBOX 2020 

INFO
15.03.20 Milanówek Ośrodek Dangaj ul.Brwinowska / O.Piaseczno

Marek Czerniakowski

Beata Ryl

Egzaminy BH, PT, IGP, testy, przegląd owczarków niemieckich 

INFO
21.03.20 Chybie,Św. Huberta 9 /O.Bielsko Biała

Oliver Kiraly (Węgry)

Dummy- working test dla retrieverów

INFO
21-22.03.20 Bochnia-Chodenice /O.Zakopane Leszek Salamon Egzaminy PT,IPO,BH,testy,przegląd hodowlany INFO
21-22.03.20 Warszawa ul.Aspekt 48 /O.Warszawa Viktoria Lundh (Szwecja) Agility - zawody krajowe INFO
22.03.20 KS Budowlani ul.Górnicza 5 Łódź / O. Łódź

Jan Lenard

Mieczysław Gątkowski

Testy i przegląd owczarków niemieckich INFO
22.03.20 Choszczno /O. Warszawa

Małgorzata Goleman

Egzaminy PT, BH-VT, IGP INFO
27-29.03.20 Przyszowice koło Gliwic /O.Chorzów

Krzysztof Dobrzański

Egzaminy i testy BH-VT, IGP, PT INFO
28-29.03.20 Bronków / O.Zielona Góra Lada Richterova

Obedience - kwalifikacje do Mistrzostw Świata kl.1-3

INFO
28.03.20 Skałowo /O. Poznań Tadeusz Roszkiewicz Egzaminy PT,BH,testy psychiki z wyłączeniem owczarków niemieckich INFO
29.03.20 Skałowo / O. Poznań Tadeusz Roszkiewicz Egzaminy IGP INFO
3-5.04.20 Bycina /O. Zabrze

Jacek Lewkowicz

Jozef Adamuscin (Czechy)

Mistrzostwa Polski IGP 2020 INFO
4-5.04.20 Łężyce /O. Gdynia Daniela Rajova Pasterstwo, NHAT,HWT INFO
4-5.04.20 WT WK Partynice Wrocław/O.Wrocław Lena Pankova Agility - Puchar Polski INFO 
4-5.04.20 Ptak Warsaw Expo Nadarzyn ul.Katowicka 62 /O.Warszawa Pavol Rehanek Agility - zawody INFO
5.04.20 Bełdów gm. Aleksandrów Łódzki O.Łódź Declan Boyle Testy i zawody ogólnopolskie INFO
17-19.04.20 Stadion Olimpijski we Wrocławiu Al. Paderewskiego 35 / O. Wrocław

Michał Szalc 

Miroslav Ulo

Volker Behrens

ATIBOX IGP World Championship 2020 INFO
17-19.04.20 O.Kraków   PT 1,2,3.BH-VT.IGP 1,2,Fpr 1,2,3 - egzaminy i testy INFO 
18.04.20 Skałowo/ O.Poznań

Tadeusz Roszkiewicz

Zbigniew Szcześniak

Testy psychiki oraz przegląd owczarków niemieckich INFO
18-19.04.20 Hala Piłkarska Gdynia/O.Sopot

Stefanie Semkat (Niemcy)

Bonnik Berthelsen(Dania)

Agility - zawody kwalifikujące do Mistrzostw Świata INFO
24-26.04.20 "Pastuszkowo",Jesionka/O.Płock Helena Muzikarova (Czechy) TTrial IHT TS I-2,HWT TS,NHAT INFO
26.04.20 Krzywice / O. Szczecin Tadeusz Roszkiewicz Testy i egzaminy BH, PT, IPO INFO
26.04.20 GOSIR Zakrzów,Darkowa 20/O.Racibórz Jacek Lewkowicz Testy i egzaminy BH INFO
8-10.05.20 Warszawa   Otwarte Mistrzostwa Polski Owczarków Niemieckich INFO
9 -10.05.20 Stadion OSiR Będzin /O.Będzin Lorenzo Cilic (Włochy) Agility - zawody INFO
16-17.05.20 Bochnia-Chodenice /O. Zakopane Leszek Salamon PT,IPO,BH,testy,przegląd hodowlany INFO
30-31.05.20 Plac szkoleniowy Oddziału Wrocław /O. Wrocław Nadine Hess Obedience - otwarte zawody INFO
7.06.20 Warszawa,ul Waldorffa (Bemowo)/ O.Warszawa Beata Ryl Egzaminy PT 1-3,PTT,BH,IGP,IPOV INFO
13-14.06.20 Gdynia-Kolibki /O.Gdynia Lorenzo Celic (Włochy) Agility - zawody  INFO
20-21.06.20 Bydgoszcz ul Ołowiana 22 /O.Bydgoszcz Esa Hvotka (Finlandia) Agility - zawody kwalifikacyjne do Mistrzostw Świata INFO
26-28.06.20 Chróścina Opolska, Komprachcicka 8/O.Opole

Anita Hermes

Tomasz Pecold

Daniela Rajova

Mistrzostwa Polski - pasienie INFO 
27.06.20 Skałowo / O.Poznań Tadeusz Roszkiewicz Egzaminy PT, BH INFO
28.06.20 Skałowo /O. Poznań Tadeusz Roszkiewicz Egzamin IGP INFO
4-5.07.20 Szczecin ul Tenisowa /O.Szczecin Victioria Varsan Obedience - otwarte mistrzostwa border collie,owczarków australijskich INFO
18-19.07.20 LZS Turawa /O.Opole Tomas Glabazna Agility - zawody INFO 
 5.08.20 Kocmyrzów /O. Kraków Christian Steinlechner (Austria) Obedience - zawody INFO
 8.08.20 Kocmyrzów /O. Kraków Christian Steinlechner (Austria) Obedience - zawody INFO
15-18.08.20 "Pastuszkowo",Jesionka/O.Płock  Henri Cernier (Francja)  IHT TS1-3 HWT S,NHAT,Międzynarodowe Zawody CACITR,2xCAT,Mistrzostwa Owczarków Szetlandzkich INFO
29.08.20 Skałowo /O.Poznań Tadeusz Roszkiewicz Egzaminy PT,BH,testy psychiki z wyłączeniem owczarków niemieckich INFO
29-30.08.20 Owczarnia Natolin 57 A /O.Lublin Tomasz Pecold NHAT,HWT-TS,IHT1,IHT-2,IHT-3-TS,"VI Dzień Pasących Corgi" - z przyznaniem wniosku na CAT INFO
30.08.20 Skałowo /O.Poznań Tadeusz Roszkiewicz Egzaminy IGP INFO
5-6.09.20 Palikije/O.Lublin

Peter Lengvarsky,

Jacek Lewkowicz

Małgorzata Goleman

Otwarte Mistrzostwa Polski w Tropieniu Sportowym (Puchar Polski),Mistrzostwa Hovawartów, FPr1,FPr2,FPr3,IFH1,IGP,FH INFO
12-13.09.20 Szczecin ul Tenisowa /O.Szczecin

Antoni Grygar

Agility- zawody INFO
26-27.09.20 Ośrodek Bugla /O.Katowice

Sascha Grunder (Szwecja)

Agility - Puchar Polski  INFO
26.09.20 Skałowo /O. Poznań

Tadeusz Roszkiewicz

Zbigniew Szcześniak

Testy psychiki oraz przegląd owczarków niemieckich INFO
26-27.09.20 Kąck /O.Piaseczno

Ewa Jenik (Czechy)

Miklos Majer (Węgry)

Coursing -CCWC (zawody krajowe) INFO
27.09.20 Warszawa,ul Waldorffa (Bemowo)/ O.Warszawa

Jan Lenard

Egzaminy PT1-3. PTT,BH, IPOV INFO
27.09.20 Krzywice /O.Szczecin

Jacek Lewkowicz

egzaminy i testy BH,IPO,PT INFO
2-4.10.20 Chróścina Opolska ul.Komprachcicka 8 /O.Opole

Sarka Gavendova (Czechy)

Bożena Czempas

Tomasz Pecold

Mistrzostwa Polski w pasieniu INFO  
10-11.10.20 Bochnia-Chodenice /O,Zakopane Leszek Salamon BH,PT,IPO, testy, przegląd hodowlany INFO
14.11.20 Skałowo / O. Poznań Tadeusz Roszkiewicz Egzaminy BH, PT INFO
15.11.20 Skałowo / O.Poznań Tadeusz Roszkiewicz Egzamin IGP INFO
13.12.20 Warszawa,ul Waldorffa (Bemowo)/ O.Warszawa Beata Ryl Egzaminy PT1-3,BH, IGP1, IPOV INFO
 20.12.20  Warszawa ul.A.Krzywoń    Egzaminy PT, BH-VT, IGP INFO

 

Początek strony