Logo ZKWP SZKOLENIA 2017

logo szare110

GŁÓWNA KOMISJA SZKOLENIA PSÓW

pdf icona Regulamin Przyznawania Uprawnień Instruktorów Szkolenia Psów w Związku Kynologicznym w Polsce

WYKAZ INSTRUKTORÓW w oddziałach na podstawie sprawozdań 2021.


WYKAZ INSTRUKTORÓW W ODDZIAŁACH 2021 rok

 

BĘDZIN

Nie podano

BIAŁYSTOK

1.Gesinowski Jarosław- instruktor

2.Gesinowska Agnieszka - -instruktor szkolenia psów obronnych,

3.Świetlicka- Rusiłowicz Urszula - instruktor

  1. Ziemniewicz Krzysztof - treser

 BIELSKO_BIAŁA

Nie podano

BYDGOSZCZ

Nie podano

BYTOM

  1. Janusz Kawiorski – psy użytkowe
  2. Bogdan Koper – psy towarzyszące, obedience, wyścigi chartów
  3. Marta Fryc
  4. Stanisław Sikora – psy użytkowe
  5. Grzegorz Piotrowiak
  6. Izabela Cichoń – psy myśliwskie
  7. Waldemar Cichoń – psy myśliwskie
  8. Andrzej Biliński
  9. Jolanta Gajda – wyścigi chartów
  10. Barbara Sroka – wyścigi chartów
  11. Joanna Taborska - psy użytkowe
  12. Grzegorz Kubisa - psy towarzyszące
  13. Katarzyna Rożniewska - psy towarzyszące

CHOJNICE

  1. Waldemar Spichalski – psy towarzyszące

CHORZÓW

Nie podano

CZĘSTOCHOWA

Nie podano

GDYNIA

Nie podano

 

GORZÓW WIELKOPOLSKI

Nie podano

GRUDZIĄDZ

Nie podano

INOWROCŁAW

Nie podano

JELENIA GÓRA

Nie podano

KALISZ

  1. Aleksandra Kozłowska –Luciak - treser

KATOWICE

  1. Henryka Korkus – psy użytkowe
  2. Sonia Korkus – psy użytkowe
  3. Danuta Olszewska – psy użytkowe
  4. Małgorzata Starkiewicz-psy użytkowe
  5. Jan Lenard-psy użytkowe

KIELCE

Nie podano

KOSZALIN

  1. Wojciech Oleszczuk - psy użytkowe
  2. Paweł Rutkowski - psy użytkowe
  3. Jolanta Rutkowska - psy towarzyszące

KRAKÓW

  1. Alexander Moscoa Zeldon
  2. Marzena Gałczyńska – psy użytkowe

KROSNO

Nie podano

LEGIONOWO

  1. Anna Majewska – psy użytkowe
  2. Robert Majewski – psy użytkowe

LEGNICA

  1. Agnieszka Dudek - psy towarzyszące, obrończe i obedience

LESZNO

  1. Marek Rybaczewski - psy towarzyszące

LUBLIN

  1. Małgorzata Goleman- psy użytkowe
  2. Agnieszka Filar – psy towarzyszące

ŁÓDŹ

  1. Ewa Kudukis – agility
  2. Dorota Kawka
  3. Sławomir Kawka
  4. Tomasz Sobór - psy towarzyszące

NOWY SĄCZ

  1. Wanda Zaremba-Miejska

NOWY TARG

Nie podano

OLSZTYN

Nie podano

OPOLE

  1. Marta Trela

PIASECZNO

  1. Beata Ryl -psy użytkowe
  2. Stanisław Abłamowicz – psy użytkowe
  3. Agnieszka Wiśniewska – psy użytkowe
  4. Witold Borys – psy użytkowe

PŁOCK

Nie podano

POZNAŃ

  1. Tadeusz Roszkiewicz
  2. Małgorzata Wolniewicz
  3. Robert Filipowiak
  4. Izabela Kudzinowska
  5. Piotr Mazankiewicz
  6. Zbigniew Balcerczak

PRZEMYŚL

Nie podano

RACIBÓRZ

  1. Michał Styczeń - psy towarzyszące

RADOM

Nie podano

RYBNIK

  1. Klaudia Bajorek - psy towarzyszące

RZESZÓW

Nie podano

SŁUPSK

  1. Joanna Targowska- psy towarzyszące, psy użytkowe

SOPOT

  1. Anna Płońska - psy towarzyszące

SZCZECIN

Nie podano

TORUŃ

  1. Agnieszka Hojzer – psy towarzyszące

WARSZAWA

  1. Joanna Bożek
  2. Hanna Bryzek
  3. Jadwiga Chodzeń
  4. Zuzanna Chomczyk-psy towarzyszące
  5. Małgorzata Daniłowicz-psy użytkowe
  6. Kamil Dąbrowski-psy towarzyszące
  7. Małgorzata Downarowicz
  8. Małgorzata Gietka
  9. Małgorzata Kędziorek
  10. Kamil Kędziorek
  11. Damian Kuraś - wyścigi chartów
  12. Marcin Luciak
  13. Aleksandra Pauzewicz – psy użytkowe
  14. Bartosz Przykuta
  15. Anna Sajkowska
  16. Marta Siarkowska – psy towarzyszące
  17. Jan Sitarski – wyścigi chartów
  18. Konrad Szewczyk
  19. Sergiusz Witczak – psy towarzyszące i obedience
  20. Anna Wojciechowska – psy towarzyszące
  21. Andrzej Zembowicz
  22. Tomasz Chodzeń
  23. Aneta Chomczyk - psy towarzyszące
  24. Mateusz Żak - psy towarzyszące

WAŁBRZYCH

Nie podano

WIELICZKA

  1. Agnieszka Pierga
  2. Jacek Lewkowicz
  3. Justyna Wnuk - psy użytkowe

WŁOCŁAWEK

Nie podano

WROCŁAW

  1. Danuta Motowidło – psy towarzyszące i obedience
  2. Krzysztof Sokołowski – psy użytkowe
  3. Maciej Kłapkowski – psy użytkowe

ZABRZE

  1. Marta Studnik - psy użytkowe

ZAKOPANE

  1. Aleksandra Olesińska - psy towarzyszące

ZIELONA GÓRA

Nie podano

 

 

Początek strony