Logo ZKWP SZKOLENIA 2017

logo szare110

GŁÓWNA KOMISJA SZKOLENIA PSÓW
INFORMACJE BIEŻĄCE
                               

Związek Kynologiczny w Polsce (ZKwP), realizując wyznaczone cele statutowe naszego Stowarzyszenia, potwierdza wagę i znaczenie szkolenia psów rasowych dla osiągnięcia jak najwyższego poziomu zarówno pod względem hodowlanym, jak i użytkowym..... 


Szanowni Państwo,
Komisja Psów Użytkowych FCI pracuje nad stworzeniem grupy sędziów zainteresowanych sędziowaniem na Mistrzostwach Świata IGP FCI. Zainteresowani mogą zgłosić chęć sędziowania części A, B lub C. Kandydatury należy przesłać najpóźniej do 28.09.2022 na adres :Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Po wstępnej ocenie doświadczenia sędziego Komisja Psów Użytkowych przy FCI przeprowadzi online weryfikację kandydatów.
Osoby wybrana zostaną poinformowane o decyzji Komisji.

23.09.2022 ...


Nowy regulamin dla pozorantów w Związku Kynologicznym w Polsce

czytaj więcej....


 

 


Nowy regulamin OBEDIENCE FCI od 01.01.2022- komunikat Podkomisji Obedience

czytaj więcej ... 

 


Główna Komisja Szkolenia Psów z radością informuje, że na wiosnę przyszłego roku Polska będzie gospodarzem Mistrzostw Świata w tropieniu sportowym, IGP-FH. 

Impreza odbędzie się w Ostrowcu Świętokrzyskim, Jura Park Bałtów. Organizatorem jest Oddział Lublin 

Więcej informacji ....

 


SEMINARIUM DLA INSTRUKTORÓW I POZORANTÓW 06/2021

czytaj więcej.....

 


Komunikat Podkomisji Obedience Nr 1/03/2021

Szanowni Państwo,
w związku z przedłużajacymi się restrykcjami związanymi z pandemią COVID-19 organizacja Mistrzostw Świata Obedience 2021 w Szwajcarii nadal jest niepewna. Jednakże Organizatorzy starają się przygotować do ewentualnych zawodów zgodnie z zasadami obostrzeń epidemicznych.
Poniżej przekazuję aktualne ważne ustalenia : czytaj więcej 


Zgodnie z decyzją Zarządu Głównego oraz Głównej Komisji Szkolenia Psów zaplanowany na dzień 20.03.2021 egzamin na „pozoranta Mondioringu” zostaje odwołany.


Główna Komisja Szkolenia Psów uprzejmie informuje, że w pierwszym kwartale 2021 roku organizowany będzie egzamin przyznający uprawnienia pozoranta Mondioringu.

Egzamin zostanie przeprowadzony według regulaminu przyznawania uprawnień pozoranta Mondioringu zatwierdzonego przez GKSP ZKwP w dniu 07.07.2020r. 

Koszt egzaminu 600 zł;

Miejsce: Zawada Książęca, ul Olimpijska 1

Termin zgłoszeń do 15.11.2020 r na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


fb logo icon 4

 

 

 

 


 

 Archiwum lata 2013-2016

 

Kalendarz

Początek strony